Jackie Chan otrzyma rolę w “Plagach Breslau” Patryka Vegi.

Jackie Chan, gwiazda kina akcji i sztuk walki wystąpi gościnnie w najnowszym filmie Patyka Vegi “Plagi Breslau”. Genialny aktor zagra głowę Yakuzy mówiącą łamanym japońskim akcentem.

– Jestem niezamowicie podekscytowany, że mogę kręcić z Jackiem Chanem. – mówi widocznie uradowany Patryk Vega. – No raz podbijam do scenarzyty i mówię, “Wyrzuć drugą połowę scenariusza, nie uwieżysz kto zagra”. On do mnie takie, “Niby kto, Jackie Chan?” a ja wtedy “No żebyś kurwa wiedział!”

– Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę pracować z takim geniuszem artystycznym jak Patryk Vega. – mówi Jackie Chan. – Botoks to jeden z moich ulubionych filmów, chyba nawet lepszy niż mój własny Pijany Mistrz. Jeszcze bardziej lubią moją postać w “Plagach”. – kontynuuje o filmie aktor. – Moja postać nazywa się Kazuma Issei i gram głowę Yakuzy. W filmie zobaczycie co tak naprawdę we Wrocławiu robi japońska mafia. Dodatkowo lekkim komediowym smaczkiem jest fakt, że będą mówić łamanym Japońskim wplatając w wypowiedzi różne polskie słowa.

36631726_2022361624481261_8011255836980543488_o.jpg
We Wrocławiu Jackiego można było zobaczyć wczoraj na Placu Solnym. Usmiechnięty aktor chętnie robił sobie zdjęcia z fanami, a jednego na życzenie nawet przerzucił przez stół pobliskiej kawiarni. Podobno elementy zostały pzbierany i zamknięte za szkalną kopułą. Mają one przyciągnąć jeszcze więcej turystów.

To jest PaliTechnika. Nie zdziwcie się, jeżeli się okaże, że to prawda.

Leave a Reply