Ktoś dał cynk, gdzie ukryto skradzione ECTS-y studentów.

Kontynuujemy tam, gdzie ostatnio skończyliśmy. Kto stoi za przekrętami, i gdzie są punkty ECTS? Na jedno z tych pytań już mamy definitywną odpowiedź.

Dzisiaj między budynkami C-16 i C-3 można było zobaczyć kilka radiowozów, i sprzęty budowlane takie jak koparka. Powód? Nowy chodnik? Drzewka? Nie. Policja dostała od anonimowego informatora cynk, gdzie ukryte zostały wyłudzone punkty, oraz organy wewnętrzne studentów, którzy padli ofiarą nowego przekrętu.

– Znaleźliśmy szokującą ilość pojemników z odłożonymi punktami ECTS, oraz przeciętną ilość organów wewnętrznych – mówi jeden z obecnych na miejscu policjantów. – Wszystkie “łupy” zostały już zabezpieczone i przewiezione do jednostki.

Policja nie podaje tożsamości osoby, która udostępniła informacje, ale podobno dzięki niej śledztwo ruszyło mocno do przodu. Według władz to tylko kwestia czasu aż odnajdzie się osoba stojąca za tym wszystkim.

Kto za tym stoi? Dlaczego ktoś dął cynk, gdzie schowano łupy? Czy mogła być to dywersja, i faktyczna zbrodnia odbywa się gdzieś jeszcze indziej?

O tym, jak zwykle, w kolejnym odcinku. Kiedyś.

To jest PaliTechnika. Tajemniczej tajemnicy ciąg dalszy.
Artykuł by M4gda.

Leave a Reply