PaliTechnika przechodzi w tryb wakacyjny. Cała redakcja wyjechała na wspólny wyjazd nad morze, poza tym jednym gościem, którego nikt nie lubi.

PaliTechnika przechodzi w tryb wakacyjny. Większość redakcji wyjechała właśnie na wspólny wyjazd nad morze. Większość, bo nikt nie zaprosił tego jednego gościa, którego i tak nikt nie lubi. Facet jeszcze nie wie, że jutro zastanie całe biuro puste.

Co oznacza tryb wakacyjny? Powiedzmy sobie szczerze, w wakacje dzieje się mniej ciekawych rzeczy na politechnice. Oczywiście, w samym sierpniu pewnie z 5 razy zmienią regulamin studiów czy zainstalują kolejny podświetlany baner w C-1. Niestety nie starczy to na kolejne newsy, dlatego przez lato będziemy się zajmować bardziej ogólnymi sprawami. MPK to pewniak, zawsze coś się wykolei a szczególnie teraz kiedy są roboty. Lato to też Gamescom czy jakieś targi technologi – relacje na pewno się pojawią. Po prostu spodziewajcie się bardziej ogólnych artykułów z lekką szczyptą PWr.

PS. Jeżeli ktoś nam napisze, że “hurr durr nowe logo nie jest zrobione w Illustratorze” to niech lepiej sam w załączniku zapoda lepsze.

To jest PaliTechnika. Pomimo uszczuplonej redakcji, równie niski poziom artykułów gwarantowany.

Leave a Reply