Pierwsza setka na 50 Twarzach Bajeru dostanie darmowe maski. Reszta dostanie “maski”.

50 Twarzy Bajeru już tuż tuż, więc warto się dobrze przygotować do imprezy. Macie już eleganckie garnitury, suknie i koszule hawajskie? Dobrze. A maski? Nie? Nic straconego. Zmieśćcie się w pierwszej setce gości a dostaniecie super szykowne maski rodem z królewskich bali. Przyjdźcie później to zamiast nich dostaniecie… “Ekskluzywną Ekologiczną Jednorazową Maskę (patent pending)”.

Może i maska przypomina wyglądem papierową torbę z dziurami na oczy, ale jest ona szczytem inżynierii odzieżowej, szczególnie w branży akcesoriów. Dotarliśmy do najważniejszych cech, które pocieszą niejedną spóźnioną osobę.

  1. Wykonana została z przełomowego ekologicznego materiału. Jego mikroskopijne nanowłókna kiedyś były częścią opakowania na jajka, ale od szczęśliwych kurek. Dzięki wielu wiekom w laboratorium, ten sam materiał teraz będzie zdobił wasze twarze.
  2. Wygodna do noszenia i leży perfekcyjnie na głowie. Maskę zaprojektowano tak, by pasowała każdemu. Nie spada, nie zasłania wizji i pozwala oddychać. W razie czego zawsze po obu stronach umieszczone są wygodne uchwyty do poprawienia torby maski.
  3. À propos wizji, to dziury na oczy również są owocem lat badań i testów. Pasują do praktycznie każdego rozstawu gałek ocznych oraz samej ich wysokości. Mają lepsze pokrycie niż niejeden headset VR. Dzięki nim będziecie także w stanie oczarować potencjalnych partnerów i partnerki na imprezie, bo skupią się właśnie na Waszym niesamowitym, hipnotyzującym kolorze oczu…

Za dodatkową cechę uznalibyśmy jeszcze możliwość dostosowania wyglądu maski wedle własnego uznania. Wystarczy tylko pisak czy długopis, i możecie przyozdobić się czymkolwiek chcecie. Kwiatki, geometria à la art deco, napis “kopnij mnie” – dosłownie wszystko.

A jak być pierwszym żeby dostać jeszcze lepszą maskę? Wystarczy sprawdzić kiedy i gdzie impreza, na przykład o tutaj.

To jest PaliTechnika. Ale o pierwszych 100 osobach to prawda.
Artykuł by Apwołt.

Leave a Reply