P.I.W.O. 2019 – zamiast wyświetlacza na T-16 stanie wielki kufel piwa.

W tym roku Projekt P.I.W.O. zmienia formułę wydarzenia. Tradycyjnie w pokojach akademika rozmieszczano LEDy, które zsynchronizowane zamieniały T-16 w Potężny Indeksowany Wyświetlacz Oknowy. W tym roku jednak formuła wydarzenia uległa kompletniej zmianie. Zamiast light show dostaniemy ogromy kufel piwa.

– Powodem takiej drastycznej zmiany jest chęć eksperymentowania – mówi jeden z członków SKN MOS. – Co roku robimy light show. Tym razem chcemy spróbować czegoś nowego, ale również związanego z piwem.

Kufel o wysokości ok. tej samej co T-16 stanie na “Wittigowie” już pod koniec kwietnia w ramach przygotowania do juwenaliów. Do jego budowy wykorzystane zostaną wszystkie szklane butelki znalezione na Wyspie Słodowej, a w wypadku gdy zabraknie materiału, przyniesiony zostanie wiaderkami piasek z Bulwaru Politechniki Wrocławskiej. Akademik T-16 zostanie przeniesiony kawałek dalej za pomocą nowoczesnych transporterów do budynków oraz tłumu może-już-trochę-wstawionych studentów. Nie wiadomo jeszcze tylko jaki trunek wypełni kufel. Nieoficjalnie dowiadujemy się, że będzie to albo partner imprezy, albo jakiś kraftowy browar, o którym nigdy nie słyszeliście.

To jest PaliTechnika. Pytanie za 100 punktów: dokładnie ile byłoby to piwa?
Artykuł by Swetru.

One thought on “P.I.W.O. 2019 – zamiast wyświetlacza na T-16 stanie wielki kufel piwa.

Leave a Reply