Projekt ustawy STOP NOP: Rodzice będą mogli wybrać na jaką chorobę umrze ich dziecko.

Antyszczepionkowcy Porąbani ludzie Zbiedzy z psychiatryka? Oni są bardzo rozsądni i chcą najlepiej zarówno dla dzieci jak i rodziców. Głownie dla tych drugich, dlatego swój projekt ustawy reklamują możliwością wybrania jednej z łatwych do uniknięcia chorób, na którą umrze ich dziecko.

– Jesteśmy podekscytowani pomysłem, że możesz mieć bezpośredni wpływ na śmierć swojego dziecka. – mówi Katarzyna Odra, liderka ruchu. – Z zażarciem będziemy walczyć o nasze prawa i liczymy na poparcie innych, równie stukniętych inteligentnych ludzi.

Projekt ustawy przewiduje dobrowolną decyzję o chorobie, która zabije nieszczepione dziecko. Antyszczepionkowcy mówią, że wcale nie są przeciwko szczepionkom, tylko za prawem o ich dobrowolności. Dokładnie tak samo jak narodowcy nie są przeciwko imigrantom, tylko za prawem do ich wywożenia ciężarówkami.

Gdy spytaliśmy członków ruchu o fakt, że w Ameryce wróciły choroby, których już nie było dzięki szczepionkom, powiedzieli, że to tylko “zbieg okoliczności”. Taki sam zbieg okoliczności jak fakt, że w spółkach państwowych pracują rodziny polityków.

To jest PaliTechnika. Ale niestety to nie żart 😕

Leave a Reply