Zamień alkoholizm na programowanie tym jednym prostym sposobem!

Fotografia: Michał z Offtopu. Dzięki!

Anonimowi alkoholicy oraz programiści .NET i C# go nienawidzą! Znalazł jeden prosty sposób na wyjście z alkoholizmu i schłodzenie komputera naraz. Pokazujemy jedno roziwązanie na ucieczkę od nałogu i wejście w nowy, znacznie pożyteczniejszy, jak programowanie.

Jeden ze studentów PWr postanowił wykorzystać narzędzia zbrodni, nazywane tu pospolitymi kieliszkami, na narzędzia pożytku, czyli podstawki do laptopa. W ten sposób nie ma już jak przyzwoicie pić alkoholu, ale chłodzi komputer jak jeszcze żadna podstawka pod komputer przenośny.

– Pierwszym krokiem wyjścia z nałogu to pozbycie się środków pozwalających na kontynuowanie go – mówi dr psychologii UWr Leszek Kiel. – W tym przypadku pozbywamy się jednego nałogu, ale pozwalamy na rozwijanie się drugiego. Nie minie moment, a dzięki szybszemu włączeniu się Visual Studio 2019 Community Edition nasz student, miłośnik Javy, przerzuci się na C# i .NET.

Konstrukcja jest jednak znacznie bardziej skomplikowana niż tak naprawdę się wydaje. Prezycyjnie ułożone kieliszki kierują powietrze tak, że procesor chodzi już na 50°C, a nie 80°C jak wcześniej. Dodatkowo podstawka ma dodatkowy atut.

– Na tej wysokości laptop jest na równi z monitorem – pisze genialny konstruktor.

To jest PaliTechnika. Obrazek to nie fake.
Artykuł by Apwołt, konstrukcja by Michał z Offtopu.

Leave a Reply