Pogoda na dziś: Tornado rowerów i elektrycznych hulajnóg.

Meteorolodzy ostrzegają: przez nagłe zmiany w pogodzie Wrocław nawiedzić może tornado. I to nie takie zwykłe tornado, ale jeszcze gorsze – całkowicie składające się z rowerów i hulajnóg elektrycznych.

– Mimo naszych badań i obserwacji, trudno było stwierdzić nadejście tego fenomenu – mówi dr Huber Raegan, meteorolog. – Jednak po otworzeniu apki z hulajnogami i rowerami jednoznacznie odkryliśmy dowód na nadejście najgorszego – morderczego tornada.

Samo tornado w sobie nie miałoby wyrządzić żadnych szkód. Wiadomo, gdzieś tam poprzewracane drzewa i porwane pieski, ale to tyle. Jednak jest to zjawisko kategorii S (Scoot). Oznacza to, że wszelkie hulajnogi i rowery wzniosą się w powietrze. Władze już alarmują by barykadować okna oraz nie wychodzić na zewnątrz.

– Nikt nie chce dostać w głowę hulajnogą, a co dopiero rowerem – mówi komendant Jan Noga. – Schować się w bezpiecznym miejscu, nie wychodzić na dwór, a co najważniejsze, odłożyć hulajnogi i rowery żeby trasa tornada nam nie zeszła z konta.

Po przejściu fenomenu spodziewać się można oczywiście rozbitych szyb, obitych aut, ale nie ma się co martwić – hulajnogi i rowery znowu będą porozpieprzanie po chodnikach jak są jeszcze teraz.

To jest PaliTechnika. Tylko screen z apki to nie fejk.
Artykuł by Pan Procesor.

Leave a Reply