Tegoroczny “pochud juwenaliowy” będzie lepszy niż rok temu, ale potrzebuje architektów.

Chyba wszyscy pamiętają jakim to clusterfuckiem był zeszłoroczny pochód juwenaliowy. Lało całą trasę, szliśmy jakimś zadupiem, a do tego spierdzielono organizację tak mocno, że nie każda uczelnia miała fizyczną możliwość uczestniczenia w nim. Inaczej ma być jednak w tym roku.

Przez koronaferie faktyczny pochód miejsca nie może mieć. Ilość zarażonych wirusem wzrosłaby bardziej niż po wyczynach springbreakers w USA. Dlatego nie kto inny, a sam W69, czyli Wydział memuw poltechnika wrocławska, wpadł na pomysł pochodu w Minecraftcie. Podobno organizator ma doświadczenie w tego typu eventach, bo organizował już procesję w grze.

– mamy serwer!!! pogczampik etc i na glowny event postawia porzadna maszyne, tera trzeba budowac – mówi na oficjalnym Discordzie organizator wydarzenia.

Jeśli chcecie wziąć udział w najlepszym pochodzie w historii tej uczelni to śmiało wchodźcie na wydarzenie > tutaj <. Znajdziecie tam wszelkie informacje jak progres oraz serwer Discord. Wcale nie musicie kończyć architektury, albo architektury komputerów żeby realistycznie odwzorować uczelnie i kawałek miasta. Sami myślimy o stworzeniu redakcji, a przynajmniej lepszej niż dotychczas.

To jest PaliTechnika. Ale to prawda, serio.
Artykuł by M4gda.

Leave a Reply