Wiemy dlaczego Nokia przyjmuje każdego na praktyki. Uwięzieni studenci zmuszani są do kopania kryptowalut.

Szokujące doniesienia dotarły do nas od anonimowego informatora. Wrocławski oddział Noki przyjmuje każdego studenta na “praktyki”, bo firma zaciąga ich do jaskini żeby kopali kryptowaluty.

– Ponad 300 studentów siedzi uwięzionych w tajnej kopalni kryptowalut Noki pod Wrocławiem. – podaje informator. – Codziennie zaciągani są oni do pracy bez przerw.

Specjalnymi kilofami wykopują takie waluty jak Ethereum, Neo i Vertcoin. Ci, którzy podpali w jakiś sposób przełożonym zmuszeni są do nieefektywnego kopania Bitcoina. Przed rozpoczęciem praktyki zabrano wszystkim telefony. Osobny oddział zajmuje się odpowiednim odpisywaniem na wiadomości do studentów typu “Idziemy na piwo?”.

– Pisałem do kolegi, czy nie chce iść na Słodową. – mówi Michał, przyjaciej jednego z uwięzionych studentów. – Na początku niczego się nie domyślałem. Odpisywał, że musi się uczyć do egzaminu z analizy matematycznej 2. Wtedy do mnie doszło, że coś jest nie tak. Mój kumpel przecież nie zdał AM1, to jak ma się uczyć do dwójki?

UPDATE:
Wszystkie te informacje okazały się prawdziwe po akcji lokalnych oddziałów specjalnych. Uwolnieni studenci szczęśliwie wrócili do swoich rodzin i nierosądnego picia alkoholu. Gdy poprosiliśmy prezesa Noki o stanowisko, ten odparł, że “Wczoraj sprzedaliśmy oddział do Microsoftu, to już nie mój problem”.

To jest PaliTechnika. Patryk Vega już ma scenariusz do nowego filmu.

3 thoughts on “Wiemy dlaczego Nokia przyjmuje każdego na praktyki. Uwięzieni studenci zmuszani są do kopania kryptowalut.

Leave a Reply