Deficyt ECTS dołącza do postaci w Super Smash Bros. Ultimate. (I wiele więcej!)

We wczorajszym Nintendo Direct Masahiro Sakurai, twórca Smash Brosów, zapowiedział szereg nowych postaci, które pojawią się w kolejnej odsłonie serii. Obok Simona Belmonta z Castlevanii, czy Chroma z Fire Emblem pojawił się niespodziewany pretendent, Deficyt ECTS.

– Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że Deficyt ECTS dołączy do Super Smash Bros. Ultimate. – mówi Sakurai w swoim Directcie. – Jest to nowego typu postać, która w swojej rozgrywce nagradza zarówno bardzo ryzykowne jak i bezpieczne akcje.

Znamy również cały katalog ruchów postaci. Deficyt będzie mógł między innymi bić przeciwników obrażeniami skalowanymi z ilości niezaliczonych kursów oraz obniżać morale innych zawodników meczu kiedy zbliża się sesja. Specjalną umiejętnością jest Urlop Dziekański. Jeżeli Deficyt ECTS miałby zostać znokautowany, dostaje drugą szansę i walczy jako Dziekanka. Gdy ta wypadnie z poziomu gracz zostaje skreślony z listy studentów.

– Jego Final Smash to Obniżenie Progu Deficytu Dzień Przed Sesją. – zapowiada Masahiro. – Gdy zdobędzie Smash Balla albo naładuje cały pasek, Deficyt zadaje niewyobrażalne obrażenia wszystkim postaciom na arenie. Nawet jeśli to sojusznicy.

Tradycyjnie poza postacią, do gry dodana zostanie arena jak i Assist Trophy (niegrywalna postać pomagająca w walce) związane z postacią.

smashh
Screenshot nadchodzącej areny ze Super Smash Bros. Ultimate.

– Polem bitwy będzie nic innego jak kampus PWr. – kontynuuje Sakurai. – Jest o jedna z tych aren, gdzie platforma przelatuje po całej mapie zmieniając co chwilę scenerię. Zobaczycie budynek C-13, E-1 oraz SWFiS.

Dodatkowo jako Assist Trophy pojawi się serwis Edukacja.CL. Gdy zostanie przyzwany do walki, ilość klatek na sekundę spada a licznik czasu się późni o minutę. Gdyby tego było mało, jest mała szansa, że serwis wywali całą grę. Aż do ekranu głównego konsoli rzecz jasna.

Deficytem ECTS, jak i szeregiem innych, nowych i powracających postaci zagramy już w grudniu tego roku.

To jest PaliTechnika. Ridley był za duży, a Deficyt będzie zbyt op.

Leave a Reply