Dzisiaj 1 urodziny PaliTechniki. Jesteście z nami już cały rok!

Wszystko zaczęło się od tego pamiętnego dnia, gdy jedna osoba podczas czytania The Onion i Aszdziennika stwierdziła, że “też tak mogę, nawet o uczelni”. Tego dnia powstał post o toksycznych toaletach w C-13 i reszta to już historia (za wyjątkiem toksycznych toalet, jak tam można w ogóle wytrzymać?).

Protip: W artykule jest cała masa linków do starych postów i nie tylko. Jeśli ich nie znacie/pamiętacie, polecamy sobie poklikać. 

Tyle przez ten rok się zmieniło, że aż trudno o wszystkim pamiętać. Pozbyliśmy się WordPressa.com, logo przeszło szereg zmian (zobaczcie tylko jak to stare wyglądało) no i motyw wygląda jak profesjonalna strona jakiegoś dziennika. I oczywiście ten boski gradient.

Nawet poza “dziennikarstwem” osiągnęliśmy jakieś sukcesy. Oba wzory koszulek juwenaliowych W4, oficjalne i nieoficjalne, są naszego autorstwa, a z tych nieoficjalnych (które W4RTO kupić) idzie jeszcze na szczytny cel. Można powiedzieć, że nawet inspirujemy ludzi do tworzenia.

Mamy garść statystyk, które mogą zainteresować niektórych:

Może jeszcze ulubione posty redakcji?

Jakie mamy cele na kolejny rok? Zrobić konkurencję TVS STYK, znowu wygrać konkurs koszulkowy, no i może zrobić sezonowe loga czymś stałym (wakacyjne? świąteczne? sesyjne?). Statystyki podbić do góry, tak by może mieć te 100 tys. wyświetleń. No i większe niż 1 ratio postów do dni w roku.

Dzięki, że z nami jesteście, i wznieśmy toast za kolejny rok PaliTechniki.

To jest PaliTechnika. Jednak nie zdechło.
By Wszyscy, My i Wy.

Leave a Reply