Elon Musk jest fanem anime. Ma zamiar stworzyć koto-dziewczyny i grę wirtualnej rzeczywistości.

Jakiś czas temu na swoim Twitterze Elon Musk opublikował post, w którym napisał, że uwielbia “Your Name”. Po krótkiej wymianie tweetów nawet sam się nazwał “Elon-chan”. Dzisiaj w swoim wystąpieniu potwierdził, że jest mangozjebem weebem i zapowiedział plany stworzenia “catgirls”, czyli koto-dziewczyn oraz gry wirtualnej rzeczywistości na wzór “Sword Art Online”.

– Uwielbiam Your Name, Neon Genesis Evangelion, No Game No Life oraz Sword Art Online – chwali się Elon Musk. – Te dwie ostatnie pozycje przybliżyły mi temat catgirls oraz gier wideo.

Genetycznie modyfikowane dziewczyny okazały się projektem marzeń Muska. Jego program zakłada zamienianie dzisiaj istniejących dziewczyn na takie z kocimi uszami. Operacja ma być bezbolesna oraz wyjątkowo tania.

Drugi projekt, gra wirtualnej rzeczywistości, jest już w fazie projektowania. Plan zakłada specjalne hełmy łączące się bezpośrednio z mózgiem gracza. Elon już teraz zapewnia, że śmierć w grze nie wpływa na gracza w świecie rzeczywistym. Dodatkowo w grze, jak i w przyszłych misjach marsjańskich SpaceX, udziać mają brać prawdziwe Gundamy.

To jest PaliTechnika. Weeblon Musk nie został zmyślony.

Leave a Reply