Glovo teraz wspiera zakupy z Castoramy.

Siedzicie teraz w kwarantannie patrząc na niedokończony ogródek, albo pustą ścianę, ale nie chce wam się wychodzić z domu, a tym bardziej stać z wózkiem w kolejce? Nie martwcie się, bo kurierzy was ratują. Teraz dostarczą Wam dowolne zakupy z Castoramy i innych sklepów budowlanych.

– Nasi kurierzy dostarczają już nie tylko jedzenie, zakupy spożywcze i leki, ale od teraz również materiały budowlane – mówi prezes spółki. – Nie ważne czego potrzebujecie, my to na pewno przywieziemy.

Kurierzy teraz będą mogli zbierać zamówienia na artykuły takie jak worki betonu, deski, ziemia do kwiatów, czy nawet panele podłogowe.

– Zawsze mówimy, że jeśli zmieści się w plecaku, to to dowieziemy – kontynuuje prezes. – Z Castoramą, czy Leroy Merlin wiemy, że nie dałoby się tak normalnie zmieścić zakupów. Dlatego dla tych właśnie zamówień robimy wyjątek.

Teraz to będzie leżeć w interesie kuriera, by mógł zabrać ze sobą skompletowane zakupy. Czy to przyklejenie węża ogrodowego na taśmę do plecaka, czy “pożyczenie” wózka spod sklepu i pchanie 40 kg worków z piaskiem przez całe miasto.

– Miałem jechać w weekend autem do sklepu po deski i ziemię do kwiatów, ale teraz już nie muszę dźwigać tych kilogramów i psuć własnych pleców. Dzięki Glovo zrobi to za mnie biedny kurier na rowerku – mówi pan Janusz, mieszkaniec Wrocławskich przedmieść.

To jest PaliTechnika. Chciałoby się.
Artykuł by Brodacz.

Leave a Reply