ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ: Ze względu na wzrost temperatur wagonik “Polinki” zaczął ocierać się o korony drzew. [Kontakt 69]

Z ostatniej chwili. Przez nagływzrost tempetratur liny “Polinki” się rozszerzyły i wagonik ociera o korony drzew. Poprzez Kontakt69 o sprawie poinformował nas Kamil. Niezwłocznie wysłaliśmy w teren Zbysia, naszego reportera.

Zbysiu relacjonuje, że wada kontrukcji zagraża zdrowiu i życiu pasażerów. Jeden z pracowników, Adam Chorąży w ten sposób opisał zdarzenie:

– W związku z zaistniałą sytuacją kierownik Andrzej dostaje szału i krzyczy: “Kto operatorem kurwa jest?!” – mówi pracownik. – “Wagonik w konserwacji a zobacz co narobiliście!”. Tłumaczyliśmy, że weźmiemy spraja będziemy malować. Ale to go tylko bardziej rozzłościło. Wtedy, jako że wpłynęła już kasa za powtórki, to powiedzieliśmy, że polibuda kupi nowy. Ale Andrzej mówi, że takiego wagonika to on już na pewno nie dostanie.

“Andrzejku nie denerwuj się, wyklepiemy” – takimi słowami uspokajał na miejscu kierownika Zbysiu.

Nie jest pewne co czeka Polinkę w najbliższym czasie. Jeżeli temperatury nie wróci do normy to niestety studenci będą zmuszeni dostawać się na drugi brzeg o wiele szybszą trasą, czyli po prostu przez most.

To jest PaliTechnika. Polinka naprawdę ociera drzewa.

Pamiętajcie, jak widzicie ŁAMIĄCĄ WIADOMOŚĆ to od razu piszcie na Kontakt69, tak jak Kamil.

0 thoughts on “ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ: Ze względu na wzrost temperatur wagonik “Polinki” zaczął ocierać się o korony drzew. [Kontakt 69]

Leave a Reply