Maszyna czasu, czyli praca inżynierska studenta W4 została zniszczona przez niego samego z przyszłości.

Czy czeka nas pętla czasowa? Czy wewnątrz słońca otworzy się czarna dziura? Nikt nie wie jakie beda następstwa wypadku z udziałem podróżnika w czasie. Michał, 35-cio letni software developer z roku 2029 cofnął się w czasie i zniszczył swoją własną pracę inżynierką – maszynę czasu – tym samym tworząc paradoks w czasoprzestrzeni.

– Chciałem zaprezentować działanie maszyny wsiadając i pojawiając się za 5 minut, ale nagle otworzył się portal – opisuje zdarzenie Michał, 25-cio letni student informatyki W4. – Z dziury wyszedł ktoś identyczny do mnie, ale z brodą, i zniszczył strzelając z M4A1 maszynę.

Światowi naukowcy nie wiedzą jakie mogą być następstwa takiego zdarzenia. Jedni podają, że wywołało to pętlę czasową, i to może być jej już kolejne przejście. Inni uważają, że jeśli wszechświat jeszcze stoi, to może być potwierdzeniem teorii o alternatywnych wszechświatach. Jedno jest jednak pewnie, komisji nie spodobał się pokaz, a student tytułu nie dostał.

– Uratowałem sam siebie od bycia korposzczurem przez następne 10 lat, powinienem być sobie bardziej wdzięczny – mówi Michał, znaczy Michał ten z maszyną czasu, znaczy no wiecie który.

To jest PaliTechnika. Ten post też został wysłany z przyszłości.
Artykuł by M4gda.

Leave a Reply