Nasze propozycje tras pochodu juwenaliowego.

Może jeszcze do juwenaliów czasu jest sporo, ale i tak wszyscy jesteśmy ciekawi szczegółów. Na czas pisania tego artykułu wciąż nie wiemy o co chodzi ze świnką na Wittigalia, ani kiedy odbędzie się pochód. Nie przeszkadza nam to za to teoretyzować o planowanych trasach uwielbianego przez całe miasto przejścia studentów. Proponujemy zatem kilka, i uważamy, że powinny one być poważnie wzięte pod uwagę.

 • Z Mekki do Medyny

  nz-mecca-170818_0.jpg

  Zawsze pochód idzie z miejsca A do B. Żadne przejście nie jest tak legendarne, jak to Machometa. Studenci wyruszyli by w podróż by odkryć siebie, jak i fakt, że o tej porze roku jest tam zajebiście gorąco.

 • Na Słodową, ale po drodze do Żabki

  518cebfabb0ab_o_full.jpg

  Powiedzmy sobie szczerze, jeśli większość studentów tam skończy, to można od razu tam pójść dzikim tłumem. Pod uwagę zostanie wzięty przystanek w Żabce, by kazdy miał okazję uzupełnić zapasy na wieczór.

 • Z Uniwersytetu Przyrodniczego na kampus Politechniki Wrocławskiej, ze wszystkimi uczelniami miasta po drodze

  GwesFubjW4.png

  Żeby nikt nie poczuł się pominięty (poza tymi, których pominęliśmy) pochód przejdzie przez wszystkie największe wrocławskie uczelnie. Startując z Uniwersytetu Przyrodniczego udamy się na AWF, AWL, WSB, PNG, JPG i inne fajne kombinacje literek, aż na kampus PWr. Pieszo to jedynie 6 godzin, więc zakładamy jakieś przerwy na obiad i siku. No i dodatkowo trasa wyglda jak wiedźma na miotle.

 • Tak jak rok temu, ale w poniedziałek rano

  img_0235

  Zeszłorocznej trasy spod Narodowego Forum Muzyki pod PWr nie da się po prostu przebić. Dlatego proponujemy dokładnie tą samą trasę blokującą krwioobieg miasta, ale w poniedziałek rano. Zagwarantuje to, że wszyscy mieszkańcy w drodze do pracy w pierwszy dzień tygodnia będą mogli ze swoich samochodów podziwiać dumnie przechodzącą brać studencką.

 • BONUS: Hulajnogi elektryczne

  img_1262-2

  Na mieście hulajnogi elektryczne są porozrzucane po chodnikach jak śmieci po ulicy zaraz po pochodzie. By połączyć przyjemne z pożytecznym wszystkie hulajnogi na trasie pochodu będzie można wziąć ze sobą i za darmo się przejechać. Warunek jest tylko jeden, odstawienie pojazdu w wyznaczone miejsce. Oczywiście wiemy, że coś takiego nigdy nie przeszłoby, i hulajnogi znajdowano by tygodniami na tramwajach, drzewach i dachach budynków, już nie mówiąc o pomysłowości studentów. Nie podpuszczamy nikogo do zbudowania platformy z hulajnóg, ale jesteście słabi i nie zrobicie tego.

To jest PaliTechnika. Ale o pochodzie dalej nic nie wiadomo.
Artykuł by M4gda.

2 thoughts on “Nasze propozycje tras pochodu juwenaliowego.

Leave a Reply