Nowy rekord świata! Speedrun Fizyka 51% No Major Glitches – 5:07.016

Niesamowite. Pytań tak wiele, a czasu tak mało. Biedni studenci przywitali lato morderczym egzaminem z fizyki. Wielu nie podołało [*], lecz jednemu śmiałkowi poszło lepiej, niż ktokolwiek by zakładał. Limit czasu to było 7 minut, lecz ten bóg speedrunowania zrobił to w dokładnie 5:07.016, jednocześnie ustanawiając nowy rekord świata kategorii zakładającej ocenę co najmniej 3.0, bez wykorzystania glitchy. Tym pięknym pokazem siły rozpoczynamy tegoroczne Egzaminy Done Quick!

– Kategoria to 51% No Major Glitches. Oznacza to, ze ocena końcowa wynosić ma co najmniej 3.0, i nie można wykorzystywać glitchy takich jak cofanie się do poprzednich pytań za pomocą edycji ciasteczek – mówi speedrunner. – Przyznam, że to tego run’a szykowałem się cały semestr, lecz i tak było trudno.

Nikt nie spodziewał się, że test będzie taki krótki. Nie pod względem ilości pytań, a dostępnego czasu. Wielu studentów swoje próby zmieniło z kategorii 51% na Any%, która zakłada tylko ukończenie testu, ale niekoniecznie z pozytywną oceną.

– Było tak mało czasu, że zanim mój kochany internet załadował 3 pytanie, już musiałem klikać “oddaj test”. Na papierze nie mielibyśmy takich problemów – mówi inny student.

– Będzie poprawka – mówi aktualny mistrz świata testu w kategorii Any% z wynikiem zaledwie 14 sekund.

To dopiero początek Egzaminów Done Quick. Niedługo nadejdą kolejne testy, i za razem trudniejsze wyzwania.

To jest PaliTechnika. Ale test to prawda.
Artykuł by Kapucyn.

Leave a Reply