Ogłoszono konkurs na koszulkę uczelni. Mamy kilka pomysłów.

Juwenalia są widocznie odwołane, bo w dość mało ceremonialny sposób odwołano wszystko konkursy na koszulki. Ale nic straconego, ogłoszono nowe, nawet lepsze. Lepsze, bo wprowadzono dodatkową kategorię na koszulkę całej polibudy, co pozwala nam na wrzucenie kilku bardzo szkalujących i “śmiesznych” wzorów koszulek, które definitywnie nie mają szans powstać. Oto kilka z nich:

#wyPWRdalać

Hashtag mówi sam za siebie. Ofensywny, obleśny, wulgarny, nieparlamentarny wzór, który może bić się o miano nienawidzonego z zeszłorocznym #kUWra (za które credit wciąż idzie do Sylwii, cudo pomysł). Do czego nawiązuje sam napis? Do tego, żeby nie biegać po ulicy i sklepach, tylko #wyPWrdalać do domów bo jest pandemia.

P[a]litechnika Wrocławska

Kto by pomyślał, że do szczęścia potrzebna jest tylko jedna literka i płonące w kroczu spodnie. Patrząc na rzeczy, które dzieją się na tej uczelni, i na to co my piszemy, to naprawdę różnica jest minimalna.

PWr ME UP

Wzór jakoś najmniej szkalujący cokolwiek. Myśleliśmy co zrobić z “PWr” jako “power”, ale nie wyszło nam nic obrażającego. Niech skończy się wirus i zacznie impreza. Naelektryzowani energiczną koszulką, której nawet Wydział Elektryczny by nie wymyślił.

DNI ZAMKNIĘTE PWr 2020

Wzór chyba najbardziej na czasie. Odwołane imprezy, odwołane eventy, odwołane wszystko, a winowajca tylko jeden. Nie ma co się smucić, skoro jedyna rzecz do zrobienia to zostanie w domu, więc bawmy się na Dniach Zamkniętych. Najlepsze LAN party, live streamki, serwer Minecraft… W sumie to chyba nie aż tak głupi pomysł.

Już tradycyjnie zapraszamy do sądy niżej. Który wzór najbardziej Wam się podoba (albo go nienawidzicie)?

Który wzór (nie) powinien się pojawić w sklepie z merchem PWr?

View Results

Loading ... Loading ...

To jest PaliTechnika. Juwe juwe… a nie :<.
Artykuł by M4gda.

2 thoughts on “Ogłoszono konkurs na koszulkę uczelni. Mamy kilka pomysłów.

  1. Chętnie bym zamówił Dni Zamknięte! 😀 Nawet można by się na zajęciach online w takiej pojawić 😉

Leave a Reply