Powitajcie PaliTechnika.com. Wersja 2.0 w przeciwieństwie do JSOSa oznacza postęp.

Zmieniamy się na lepsze! Ostatnio dość mało wrzucaliśmy postów albo z dużymi przerwami. Byliśmy trochę zajęci modernizacją serwisu. Tak. Od teraz zamiast jakiegoś wieśniackiego palitechnika.wordpress.com jesteśmy na znakomitym PaliTechnika.com. Nadszedł czas na długo oczekiwane zmiany.

 1. Mamy nareszcie ludzki hosting.

  Możemy wprowadzać zmiany tam gdzie chcemy i jak chcemy. Czas na nowe pluginy, motywy i funkcje, których na poprzednim hostingu byśmy nie doświadczyli.
  Dodatkowo pozbywamy się reklam. Znaczy, chyba. Nie wiemy czy na WP.com były, bo cała redakcja używa uBlock Origina. I tak za tamte nie dostawaliśmy ani grosza. Sami reklam nienawidzimy, więc tu też ich nie uświadczycie.

 2. Nowy motyw.

  Patrzcie jaki ładny i profesjonalny motyw. Zostajemy narazie przy czerwieni bo w redakcji wygrała głosowaniem 5:1 (sorry M4gda, różowy może innym razem), ale jak zauważyliście dodajemy gradiencik z loga. Czy stary motyw był taki zły? Nie, ale chcemy spróbować czegoś nowego. Jakby wam się nie podobał to dajcie znać. Narazie wiemy, że czerwona migająca kropka jest kwestią sporną i jeszcze ogarniamy jak przywrócić Ubuntu jako czcionkę (chociaż Roboto nie jest takie złe).

 3. No i w sumie nic więcej.

  Póki co będzie wisiało logo PaliTechniki 2.0 żeby zwrócić uwagę na zmiany. Jak nie zapomnimy go zmienić na zwykłe to będzie sukces (to jak z rozbieraniem choinki, zazwyczaj gdzieś tak w okolicach kwietnia).
  Poziom artykułów raczej nie spadnie. Przestawiliśmy się ze “wrzuć ze 2 śmieci dziennie” na “wrzuć coś rzadziej ale dobrego”. Literówki i błędy dalej pewnie się powkradają, ale nikt w redakcji nie jest idealny [śmiem wątpić – Pan Procesor].

Dzięki, że z nami jesteście i mamy nadzieję, że spodobają Wam się zmiany. Za to zawsze jesteśmi otwarci na feedback, więc piszcie śmiało co sądzicie.

To jest PaliTechnika 2.0. Redakcja out.
Artykuł by Wszyscy.

One thought on “Powitajcie PaliTechnika.com. Wersja 2.0 w przeciwieństwie do JSOSa oznacza postęp.

Leave a Reply