Skończyliście już Wiedźmina? Sapkowski zapowiedział specjalny odcinek świąteczny. (Bez Spoilerów)

Święta tuż tuż, i Wiedźmin na Netflixie okazał się nie lada prezentem dla wszystkich fanów serii i nie tylko. Producenci serialu nie zamierzają jednak zwalniać tempa.

To, że powstanie 2 sezon wiadome było od dawna, jaki serial Netflixa nie ma 2 sezonu? Nikt nie wiedział jednak o tym, że potajemnie pracowano nad specjalnym odcinkiem serialu. Szydło jednak wyszło z worka, gdy Sapku Ten Jedyny “Nie znam ludzi inteligentych co grają w gry” Sapkowski opublikował na swoim Twitterze post, który mówi “Mikołaj też na miecz” i Geralta w czerwonym stroju z datą 23.12.19.

Niedługo potem na Australijskiej stronie Netflixa pojawił się opis dodatkowego odcinka. W wolnym tłumaczeniu z pominięciem “cunt” i “aye mate” czytamy:

Wyrusz w podróż razem z Geraltem i Ciri w tym jedynym w swoim rodzaju świątecznym wydarzeniu. Dlaczego potwory porwały Świętego Mikołaja? Czym zasłużył sobie Emhyr var Emreis na to, by odwiedziły go 3 duchy świąt? To i wiele więcej już dzień przed wigilią. Po obejrzeniu odcinka dostaniecie również dostęp do kolęd w wykonaniu fenomenalnego Jaskra.

Producenci już uspokajają, że nie będzie to katastrofa na skalę Star Wars Holiday Special, a postacie Świętego Mikołaja i innych idealnie wpisują się w kanon, nawet po konsultacjach z autorem książek.

To jest PaliTechnika. Jeden miecz jest na potwory, drugi na niegrzeczne dzieci.

Artykuł by Apwołt.

Leave a Reply