Spotkanie Rektora z Rodzicami 2019 – wszystko co musicie wiedzieć!

Jeśli to czytacie, to albo jesteście ciekawi co się zmieniło w tym roku, albo właśnie dostaliście się na Politechnikę Wrocławską. Gratulacje. Specjalnie dla was redakcja PaliTechniki przygotowała filmik z najważniejszymi informacjami o obowiązkowym Spotkaniu Rektora z Rodzicami.

Indywidualne spotkania odbędą się w 2 połowie września od piątku (20.09.2019) do niedzieli (22.09.2019) w godzinach od 7:30 do 19:45. By w nich uczestniczyć, a są obowiązkowe, należy zapisać się na wybrany termin poprzez serwis Edukacja.CL.

– Mimo tego, że tylko pierwsze spotkanie jest obowiązkowe, to chętnie z rodzicami spotykamy się z rektorem co roku – mówi Kacper, student 3-go roku informatyki. – Rektor zawsze ma coś mądrego do powiedzenia, a i po spotkaniu wystawia ocenę, która wlicza się do średniej na koniec studiów. Dam mały protip, że Jego Magnificencja lubi Delicje Szampańskie.

Protipy redakcji na spotkanie z rektorem to:

  • Strój wizytowy, rodzice codzienny – rodzice pierwszy rok są z rektorem na ty, studenci jeszcze muszą okazywać szacunek.
  • Punktualność – spóźnienie na spotkanie oznacza niewzięcie udziału w spotkaniu, za co grozi skreślenie z listy studentów.
  • Przekąski – jako test na spotkaniu nie ma nic do jedzenia. Jest to w interesie studenta żeby zadbać o nakarmienie głowy uczelni.
  • Jeszcze raz obecność – są 3 terminy, spotkania trwają prawie cały dzień. Nieobecność grozi skreśleniem z listy studentów, a raczej mało kto chce wylecieć z uczelni jeszcze przed pierwszymi zajęciami.

Życzymy wszystkim powodzenia w zapisach, bo pewnie już teraz nie ma połowy terminów, oraz miłego studiowania na politechnice.

To jest PaliTechnika. Taka jest już ta coroczna tradycja.
Artykuł by Brodacz. Filmik by Swetru.

Leave a Reply