[PRAWIE SERIO] Tajemniczy superbohater znowu atakuje. Dodał nasz wzór do strony głosowania na koszulkę.

Na wzór możecie głosować pod http://koszulkaw4.tk/ (trzeba podać numer indeksu, na pocztę dostaniecie link).

Tajemniczy superbohater codziennie ratuje studentów od niebezpieczeństw politechniki. Okazuje się, że poza lataniem, super siłą i szybkością dysponuje także zmysłem superhakera. Ostatniej nocy włamał się na serwery samorządu… i dodał do głosowania nasz wzór na koszulkę.

– Nie wiemy w jaki sposób, ale ktoś ostatniej nocy złamał wszystkie nasze zabezpieczenia i firewalle – mówi przedstawiciel samorządu. – Napastnik nie wykradł żadnych danych, nawet nie zostawił po sobie wirusa. Tylko zmienił stronę do głosowania na koszulki dodając jeden wzór. Teraz mamy w sumie 3.

Jak się dowiadujemy od magików IT i webówki, nikt nie jest w stanie zmienić źródła strony. Jeśli chcieliby naprawić działania tajemniczego bohatera, musieli by postawić witrynę od zera.

– Niby mamy dostęp do plików, ale żadne zmiany nie są zapisywane – mówi jeden z programistów. – Nie da się nawet fizycznie wyłączyć maszyny. Serwer działa i odbiera/wysyła dane nawet jak odłączymy go od kabli.

Mówi się, że superbohater ma tajne układy z redakcją PaliTechniki, i jest to desperacki sposób na zwrócenie na siebie uwagi. Oczywiście są to pomówienia i nieprawda.

To jest PaliTechnika. Ale “Zapraszam na Juenalia” naprawdę jest w konkursie 😀
Artykuł by Pan Procesor.

Leave a Reply