Telewizja Styk wydała oficjalne oświadczenie w sprawie pozwu Hadesa. Bóg podziemi zobowiązany jest do wypłaty odszkodowania.

Telewizja Studencka Styk udostępniła właśnie na swoim oficjalnym profilu Facebookowym oświadczenie w związku ze sprawą pozwu Hadesa, greckiego boga podziemi, o naruszenie własności intelektualnej jakim miało być podobieństwo nazwy “Styk” do rzeki “Styks”.

Z oświadczenia wynika, że redakcja PaliTechniki dostała przedawnione informacje. Tak mocno.

39984530_1824089754326075_86642697384755200_n.jpg
Oficjalne oświadczenie Telewizji Studenckiej Styk

Proces miał odbyć się już 15.07.2010 (!) w sądzie Międzygalaktycznym. Okazało się, że oskarżenia były bezpodstawne i Hades zmuszony został do wypłacenia zadośćuczynienia w postaci darmowych rejsów po Styksie fregatą transmisyjną Telewizji Styk.

Zdezorientowani producenci telewizji nie wiedzieli skąd mogły wziąć się takie rewelacje. Przyznajemy się jako redkacja, że odkopaliśmy artykuł z naszej sterty śmieci kopii roboczych. No trochę tego było.

Miło jest nam również, że oświadczenie było pisane w duchu PaliTechniki. Czyli z samymi błędami interpunkcyjnymi i literówkami Prosto z mostu i bez owijania w bawełnę na temat.

To jest PaliTechnika. A to był crossover wszechczasów.

Leave a Reply