TVP odwołuje “Sylwester Marzeń”. Wszyscy goście życzyli sobie zniknięcia stacji.

Informacja zaskoczyła wszystkich, nawet tych, co nie oglądają telewizji. TVP, czyli jedyna telewizja reżimowa publiczna odwołuje swojego sylwestra. “Sylwester Marzeń” nie będzie emitowany na antenie TVP 2, ani innego kanału, gdyż zaproszeni goście marzyli tylko o zniknięciu stacji.

– Ze smutkiem musimy ogłosić, że “Sylwester Marzeń” się nie odbędzie – mówiła na antenie prezenterka Danuta Holecka. – Zaproszeni goście i artyści okazali się zdrajcami narodu i obrońcami pedofilów niedostępni w wybranym terminie, przez co impreza została odwołana.

Jak podają nam anonimowe źródła, telewizja zaproszonych prosiła o wypisanie na kartkach swoich marzeń. Te miały zostać przeczytane na wizji i w miarę możliwości spełnione. Jednak wszystkie kartki poza jedną mały napisane marzenie o zniknięciu telewizji.

– Na jednej nadprogramowej kartce było marzenie o wystapieniu na sylwestrze z TVP – mówi Jacek Kurski. – Bardzo nas ono ujęło, i prawdę mówiąc mogłoby uratować imprezę, ale zobaczyliśmy nadawcę i morale znowu spadły na dno. Był to nikt inny jak Michał Wiśniewski.

To jest PaliTechnika. Podobno nawet Sławomir “zachorował”.

Leave a Reply