Tylko u nas! Przecieki na P.I.W.O. 2019. Zobacz zdjęcia!

Nasz dzielny korespondent Kapucyn włamał się wczorajszej nocy do siedziby Koła Naukowego MOS i zobaczył to, czego nikt nie miał ujrzeć aż do Wittigaliów. Mamy ekskluzywne zdjęcia przecieków na tegoroczny Projekt P.I.W.O., w tym najgorętsze animacje jakie zobaczycie na akademiku T-16. Zdjęcia są słabszej jakości, bo trudno się je robi uciekając przed armią zaalarmowanych robotów z nożami.

 • Cały film Detektyw Pikachu

  W polskich kinach produkcja ze świata Pokemonów pojawi się dopiero pod koniec miesiąca, ale nie będzie trzeba iść na nią do kina. Cały film został odtworzony w szalonej rozdzielczości 12 x 10. Kapucyn ma również zakaz spoilerowania pod groźbą wywalenia z redakcji.

 • Wykład z Fizyki prof. Ewy Popko

  Serię znają studenci i maturzyści. Legendarne wykłady z fizyki I profesor Popko pomogły niejednemu, i na tegorocznym P.I.W.I.E. przywrócą wiele wspomnień. Nasz korespondent nie zdążył zobaczyć, który odcinek, ale sądząc po wzorach na tablicy, to na pewno będzie odc. 4 – “Iloczyn skalarny, praca”.

 • NIE W4RTO

  Czyżby szykował się cover hitu Franka Kołaczuka – NIE W4RTO? Kapucyn zdążył uchwycić coś, co wygląda jak początek teledysku. Czy W-4 dostanie w tym roku jakiś shoutout?

 • Never Gonna Give You Up, ale ktoś nie zgasił światła w dwóch pokojach

  Czy może być coś gorszego od Rickrolla i niezgaszonego światła na pokazie? Rockroll i niezgaszone dwa światła na pokazie. Szykując się na pewne, animatorzy projektu już wcześniej zakodowali w animacji “bad pixele”.

 • Kompletnie nieczytelny napis “PIWO” podczas instrumentala w piosence

  Kreatywni studenci są kreatywni, więc wszyscy wpadli na ten sam pomysł wstawki z ruszającym się napisem “PIWO” na oczojebnym tle. Nawet na czarnym trudno jest przeczytać taki napis, już nie mówiąc o kolorowym tle. Zamiast nauczyć się od “Miłości (tfu) w (tfu) Zakopanem (tfu)” i jej genialnej animacji, czeka nas inwazja nierozpoznawalnych liter.

 • Bonus: Ochrona Klubu Naukowego MOS goniąca Kapucyna:

To jest PaliTechnika. Ale Kapucyn mógł to wszystko zmyślić.
Artykuł by Swetru.

Leave a Reply