W4 zbuduje mur by odgrodzić się od studentów innych wydziałów i AiRowców.

Na nowatorski pomysł wpadły władze Wydziału Elektroniki. Postanowiono, że w przerwie międzysemestralnej dookoła budynków W4 (czyli głównie budynki C-#) stanie 15 metrowy mur odgradzający do nich wejście. Wstęp mają mieć tylko studenci wydziału, poza osobami z kierunku Automatyki i robotyki.

– Doszły nas słuchy o tym, że osoby z innych wydziałów zaczeli zabierać naszym ciężko pracującym studentom sale wykładowe i ćwiczeniowe – mówi o sytuacji dziekan. – Po namysłach postanowiliśmy otoczyć budynki wysokim murem tak, by nikt nie mógł się przez niego przedostać.

Zbudowany zostanie w 4 dni, będzie miał 15 metrów wysokości i kosztować będzie cały roczny zysk z kursów poprawkowych.

– Mur ma też za zadanie odgradzać studentów AiRu – kontynuuje pracownik. – Probowaliśmy ich się pozbyć w konwencjonalny sposób – uwalając – ale cholerni zaczęli zaliczać wszystko.

Poniższa mapa prezentuje planowany przebieg muru. Na szaro oznaczone sa wejścia, na brązowo wieże strażnicze, a na fioletowo automatyczne karabiny maszynowe. Te z kolei dzięki zastosowaniu AI i chmur obliczeniowych są w stanie wykrywać twarze, wydział i deficyt ECTS osoby w polu rażenia.

inkedriirgaamj3_li

To jest PaliTechnika. Plan muru jest narazie zmyślony.
Artykuł by Black Americana.

Leave a Reply