24 / M / Szuka energetyzującej miłości

Najlepsze kable ATX 24-pin w Twojej okolicy! Nic Cię nie napędza? Musisz utrzymywać innych i wszystko ogarniać? Czy ludzie wmawiają Ci, że jesteś płaska?

Teraz możesz spotkać kogoś, kto jest dla Ciebie dosłownie stworzony. Prezentujemy listę 3 kandydatów, którzy nie mogą się doczekać by się połączyć.

Kandydat nr 1: 24 / M / Szuka energetyzującej miłości

Ten przeciętny kabel nie może się doczekać, by zasilić Twoje obwody. Mimo oldschoolowych kabli jest bardziej niż kompetentny w tym co robi. Zasila go całe 550W czystej miłości, która może popłynąć właśnie Twoimi ścieżkami do komponentów.

Kandydat nr 2: Egzotyczny Azjata pali się do roboty

Niech Cię nie zmyli ten wygląd, to nie jest twoje typowe złącze ATX 24-pin. Pochodzi z dalekiego wschodu, i pali się do roboty. Ten napalony kabel sprawi, że coś między wami na pewno zaiskrzy niczym płomień miłości.

Kandydat nr 3: Bogaty mocarz zaspokoi każde potrzeby

Autorskie i designerskie kable, kolorystycznie dopasowane złącza i potężny 1200W zasilacz 80 Plus Platinium. To, i wiele więcej może być Twoje. Jego LED-y RGB rozświetlą Twoje wnętrze niczym jego blask świetności i oplatanych kabli wrażliwych na światło UV. Dzięki niemu udźwigniesz nawet najcięższe komponenty ich własne wymagania zasilania.

Decyzja należy do Ciebie. Który kandydat najbardziej Ci pasuje?

Który kandydat będzie Twój?

View Results

Loading ... Loading ...

To jest PaliTechnika. A to była RAMdka w ciemno.
Artykuł by M4gda.

Leave a Reply