W budynku C-16 odkryto pokój P4.3/4.

O informatykach mówi się czasem, że są w stanie zmusić coś do działania niczym magicy. Dzisiaj to określenie wydaje się bardzo adekwatne. Na piętrze budynku C-16 odkryto bowiem nowe, magiczne drzwi do tajnego pokoju. Mowa tu bowiem o sali P4.3/4.

– Okazało się, że wykonując odpowiednie czynności przed względnie pustą ścianą, można ujawnić tajemnicze drzwi – mówi Krzysiek, student. – Wystarczy albo alohomora, albo wpisać na wirtualnym, ukrytym key padzie dzisiejszy kod do kibelka w KFC. Nie pytajcie mnie jak to odkryliśmy.

Po przejściu przez drzwi ukazuje się niesamowita sala. Jest to w pełni wyposażona serwerownia i lan party center w jednym. Switche jednak komunikują się z routerami bezprzewodowo, a komputery gamingowe nie mają chłodzenia. Wszystko jednak jakoś działa. Prawdziwa magia. O pokój postanowiliśmy spytać Wielkich Magów Matematyki z Wieży Magów.

– Umieściliśmy tam drzewiej tajną komnatę na różne aktywności. Przez te milenia jednak powstała tu politechnika, to i zmieniliśmy wyposażenie na adekwatne do tego – mówi Pietraszex Maximus Hiperbolus. – Jej istnienie to żadna tajemnica. Nie spodziewaliśmy się, że jakiś mugol odkryje tajny backdoor na kod z kibelka KFC.

Jeśli komnata okaże się popularna to władze zamierzają wprowadzić numerki na godzinę w portierni. Od razu nie radzą wjeżdżać wózkiem prosto w ścianę, bo tylko szkoda ściany.

To jest PaliTechnika. Czy to prawda?
Artykuł by Brodacz.

One thought on “W budynku C-16 odkryto pokój P4.3/4.

  1. W C-13 jest pokój -1/12 (czyli nieskończoność wg wzoru sumacyjnego Ramanudżana).

Leave a Reply