Dramat TVP. Wrzucili filmik bez █▬█ █ ▀█▀ w nazwie i ma 0 wyświetleń.

Tak jak J. K. Rowling decyduje o tym, kto jest homoseksualistą, tak Telewizja Polska decyduje czy program jest hitem wszechczasów, czy też nie. Niestety przy wrzucaniu filmiku w serwisie Youtube ktoś zapomniał dodać kultowego już napisu █▬█ █ ▀█▀, i filmik do tej pory ma okrągłe 0 wyświetleń.

– My decydujemy co ludzie mają myśleć, i jest to i super moc, ale i klątwa – mówi manager presencji w sieci TVP, inż. Ganda Propa. – Niestety zdarza się i tak, że zapominamy o naszej mózgopralce wpływowej mocy, i albo nagle powstaje generator pasków, albo zapominamy dodać █▬█ █ ▀█▀ przed filmikiem i nikt go nie ogląda.

Wśród widzów telewizji nastąpiło niemałe poruszenie. Co jeśli filmik był naprawdę ciekawy, ale nikt się nie dowie, że jest “HITEM”? A może była to akcja osób trzecich i chcą coś zatuszować?

– Jak włączam telewizję to wiem co mam oglądać, i wiem co mam myśleć – mówi Marian, prawdopodobnie jedyna osoba płacąca abonament radiowotelewizyjny w kraju. – Skąd ja mam wiedzieć, czy filmik jest dobry jak ani w tytule ani w miniaturce nie ma tego napisane.

Rzecznik telewizji już zapowiedział poprawkę błędu, a osoba odpowiadająca za tytuły filmików na Youtube już przeszła do Polsatu.

To jest PaliTechnika. Może też tak powinniśmy z artykułami.
Artykuł by Kapucyn.

Leave a Reply