Fala upałów – Studenci AiR-u już smażą sobie jajka na żwirze.

Wy myśleliście, że tylko w szklarni C-13 może być tak gorąco, ale oj jak bardzo się myliliście. Temperatury w okolicach 30 stopni Celsjusza teraz to norma, i o tyle co nie wszystkim się to podoba, to niektórzy korzystają z pogody jak mogą. Przykładowo studencki Automatyki i Robotyki smażą sobie jajka na żwirze.

– Z kolegami wyciągnęliśmy patelnie i wspólnie poszliśmy smażyć sobie jajka na pobliskim rozgrzanym żwirze – mówi Gabriel, student W-4. – Osobiście wolę sadzone, ale kilka jajecznic też zrobiliśmy.

Niczym wielkanocna tradycja miejsce miało tłuczenie się jajkami czy nawet ich malowanie. Studenci wspólnie smażyli aż do wieczora. Podobno by jeszcze chwilę siedzieli, bo żwir był wciąż ciepły, ale powoli kończyło się piwo.

– Bardzo podobała mi się inicjatywa – mówi Michał, również student AiR-u W-4. – Ludzie mówią, że nie w4rto studiować na AiRze, a najgorsze co dzisiaj się stało to, że otarłem się o żwir. Normalnie same zalety.

Pogoda może powoli nie daje nam wytrzymać, ale niektórzy starają się podchodzić z humorem. Dzisiaj AiR-owcy smażyli sobie jajka, jutro będą gotować je w C-13!

To jest PaliTechnika. A teraz wszystkim znany wierszyk…
Artykuł by Black Americano.

Leave a Reply