Sprawdź Kolosa Race W-4 Lato 2019 – zobacz aktualne pozycje zawodników.

Kolejna sesja, kolejny rajd. Sprawdź Kolosa Race w poprzednim semestrze okazał się hitem. Niezapomniane emocje, zaskakujące zwroty akcji. Nie inaczej będzie teraz. Zaczęła się letnia edycja Sprawdź Kolosa Race 2019. Kto zajmie pierwsze miejsce na podium? Kto odejdzie w zapomnienie i irytację studentów?

Poniżej prezentuje się trasa wyścigu. Patrząc, że dzisiaj jest 13 czerwca nasi zawodnicy mają niecały miesiąc do końca sesji. Już na starcie pojawiają się szykany w  postaci trzech dni nieparzystych, ale to nie jedyna przeszkoda. 20 czerwca jest Boże Ciało, co nie tylko wymusiło późniejsze terminy egzaminów, ale na pewno wpłynie na sprawdzanie prac.

Względem poprzedniej edycji w tym rajdzie mamy znacznie więcej zawodników. Rocznik 2016 został podzielony na specjalności, a to oznacza 4 różne podia oraz jedno finalne wspólne. Zobaczmy naszych zawodników. Listę kompletował Kapucyn, więc na pewno brakuje wielu rajdowców. Jeśli o kimś zapomnieliśmy to niezwłocznie piszcie.

Na trasie INT:

  • Obecność” prowadzący samochód Programowania Współbieżnego. Zawodnik zaliczył falstart przez który wystartuje dopiero 25 czerwca, już nie mówiąc o poprawie!
  • Tom” w pojeździe Inżynierii E-systemów JAVA. Jako jeden z pierwszych wyruszył w trasę i już zaliczył pierwszy checkpoint przeprowadzając i oceniając pierwszy termin kolokwium. Czy utrzyma to tępo na poprawkę?
  • Zabwawiec” i “NDem” za kierownicami Internet of Things. Równie szybko startujący co “Tom”, ale nie jest pewne, czy wyprzedzą go do drugiego checkpointu.

Na trasie INS:

  • X3” programuje komputer samochodu rajdowego w języku JAVA. Nie ma co, ten wyścig nie będzie dla niego loterią, a czystą formalnością. Mavena i Gradle ma w małym palcu, a swoich przeciwników jeszcze gdzieś indziej.

Na trasie ISK:

  • To Nazwisko, Nie Imię” prowadzi ZPI i razem z innymi czeka jeszcze na starcie. Dzięki niebywałym umiejętnościom zarządzania już teraz wie jaką obrać trasę, by znaleźć się pierwsza na mecie.

Na trasie IMT:

  • Ed, Edd i Eddy” kierujący karetką Informatyki Medycznej. Okazuje się jednym z najpóźniej startujących pojazdów. W tych terminach niektóry prowadzący osiągają już drugi checkpoint, ale nie mają atutu jazdy na sygnale.

Na torze wspólnym:

  • Banał” pędzący bolidem Sztucznej Inteligencji. Dzięki nowoczesnym technologiom AI dobrze wie jak kierować by wyprzedzić innych zawodników. Wystartował szybko, ale na ten czas nie wiemy jak może potoczyć się reszta wyścigu.
  • DolceCGabana” prowadzący pojazd-widmo, znaczy się Systemy Operacyjne 2. Niby jest, ale nie wszyscy go widzą. Tylko wybranym nieszczęśliwcom dane będzie doświadczyć finisz.
  • Sugar” za sterami dziwacznej maszyny, której komputer pokładowy zaprogramowany został w VHDLu, czyli Układy Cyfrowe 2. Podobnie jak inni jeszcze nim nie ruszył, bo w ISE przestała przechodzić synteza. Mówi się, że jak wystrzeli, to tylko przycisk na płytce będzie w stanie go zatrzymać.

Na pewno pominęliśmy niektórych zawodników. W razie co piszcie do nas razem z ich standingiem to dodamy ich do listy. Kto według was wygra Sprawdź Kolosa Race Lato 2019? Głosujcie poniżej! Jako, że jest podział na specjalności możecie wytypować dwóch faworytów. (Nowi zawodnicy dodani zostaną również do głosowania)

Kto wygra Sprawdź Kolosa Race Lato 2019?

View Results

Loading ... Loading ...

To jest PaliTechnika. Let the games begin.
Artykuł by Kapucyn.

Leave a Reply