Już można zamawiać koszulki NIE W4RTO! Zobacz co mówią o nich projektanci.

Czekaliście, to macie! Możecie już zamawiać fenomenalne koszulki NIE W4RTO. Instrukcję (bo przecież nic nie może być takie łatwe) znajdziecie na naszym fanpage’u, pod postem na Instagramie albo na którymś z OFFTOP-ów W4 pod postem Juliusza. Sama koszulka wywołała niemałe zawirowanie nie tylko na politechnice, ale również w sferze mody oraz środowisku projektantów. Udało nam się zapytać kilkoro z najważniejszych osobistości obecnych na Fashion Art Toronto, co sądzą o koszulce.

Ralph Lauren

Odkąd tylko zacząłem działalność, a było to ponad 50 lat temu, nigdy nie widziałem tak rewolucyjnej odzieży. Przy koszulce NIE W4RTO każda inna designerska koszulka, bluza czy kurtka wygląda w porównaniu jak szmata z czasów jaskiniowców. Ten materiał, te kolory, ten przekaz. To wszystko sprawia, że tak prosty kawałek materiału jest tak pożądany.

Giorgio Armani

Nie wyglądam młodo, ale mam młode serce. Powiem szczerze, nawet jakbym i go nie miał to ujrzałbym geniusz stojący za koszulką NIE W4RTO. Widać, że użyte materiały są najwyższej klasy, przy których nawet moje kreacje się chowają. Piękny kontrast bieli na czerni wykrzykuje prosty przekaz, za którym chowa się cała historia, prosto w twarz. Gdy chciałem zamówić jedną, miałem przyszykowane 25 milionów euro. Wyobraźcie sobie moje zaskoczenie, gdy mnie poprawiono, że kosztuje jedynie 25 złotych.

Miuccia Prada

Wszyscy jesteśmy w tym biznesie prawie tyle samo czasu. Mimo, że nieczęsto zaskakują nas te same rzeczy, w tym przypadku tak się stało. Nie chcę się powtarzać po moich kolegach z branży, w 100% się z nimi zgadzam. Dodam od siebie tylko, że jest to techniczny majstersztyk. Otóż koszulka nie jest dwukolorowa jak wszyscy zakładają. Po bliższej inspekcji odkryłam, że to są gradienty. Napis jest gradientem z koloru białego w RGB do białego w kolorach CMYK. Czerń koszulki, tła, działa dokładnie tak samo. Nikt w naszym biznesie nie wpadłby na to nigdy, ani dzisiaj, ani za 1000 lat.

To jest PaliTechnika. Zamawiajcie bo… W4RTO!
Artykuł by M4gda.

Leave a Reply