Nasze propozycje na WSZYSTKIE koszulki juwenaliowe.

PaliTechnikę pojebało. Stwierdziliśmy, że cała redakcja w tym roku zrobi wzory dla koszulek nie tylko W4. Przez ten rok rozwinęliśmy naszą działalność przecież na prawie całą uczelnię. Dlatego właśnie prezentujemy nasze propozycje koszulek dla wszystkich wydziałów. Od Architektury do Matematyki. Oczywiście szansa, że którakolwiek z nich faktycznie powstanie jest tak mała, jak fakt odbycia się juwenaliów, czyli #NIEW4RTO, ale kto wie, kto wie…

(Btw artykuł zawiera spore ilości scrollowania)

 1. Wydział Architektury by Kapucyn

  Mój wzór jest prosty, bo takie są najlepsze. Wydaje mi się, ze artystyczne wykorzystanie bauhausowej czcionki perfekcyjnie oddaje duszę W1.

 2. Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego by Apwołt

  Przyznam szczerze, to zapomniałem o tych wzorach. Zamiast siedzieć w Photoshopie to grałem w Minecrafta. Dzięki temu wpadłem jednak na pomysł, że tam się buduje, i na W2 się buduje…

 3. Wydział Chemiczny by Swetru

  Jest jakiś powód, dla którego chemicy ciągle coś odwalają. Moim wzorem postanowiłem pokazać skąd oni mają takie fantazje. Grafika lekko bazuje także na osobistych doświadczeniach z nimi.

 4. Wydział Elektroniki by M4gda

  No co mam powiedzieć; podejście drugie. Tym razem spędziłam niezliczone noce na to, by ten wzór nie szkalował wydziału. Chociaż dziekanowi podobno się spodobało i tak…

 5. Wydział Elektryczny by Pan Procesor

  Odkąd tylko byłem dzieciakiem, zawsze marzyłem o przenośnej cewce Tesli. Jeśli jest jakiś wydział, który umożliwiłby mi władanie piorunami i strzelanie nimi w nieuczących się studentów moich wrogów, to tylko Elektryczny.

 6. Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii by Apwołt

  Miałem pomysł na nawiązanie do “ryja jak kopary” z Łydki Grubasa oraz kopania Bitcoinów, ale nie umiem tak dobrze korzystać z programów graficznych. Plus jak mówiłem wcześniej, sam byłem zajęty kopaniem tuneli w Minecraftcie.

 7. Wydział Inżynierii Środowiska by Brodacz

  Nawiązuję pomysłem trochę do M4gdy, gdzie wykorzystuję sam wydział w haśle. Ale to ma sens. Koń – środowisko, i nie wiem, że pędzą z pomocą światu czy coś? Zmusili mnie do wymyślenia aż dwóch grafik, czego się spodziewaliście?

 8. Wydział Informatyki i Zarządzania by Issyla

  Tyle lat już nasze koszulki miały coś o USB albo kablach, to trzeba w końcu pójść z duchem czasu i nie zostawać technologią w tyle. W8 będzie prezentować swoją elastyczność działania wzorem tak uniwersalnym, jak standardy ładowania Qi.

 9. Wydział Mechaniczno-Energetyczny by Swetru

  Hehe, czaicie? Bo energetyczny, to energia, to solary? I solarium? A weźcie. Wiecie jak trudno było znaleźć czcionkę z solarium po drugiej stronie ulicy?

 10. Wydział Mechaniczny by M4gda

  Jak już tak pozytywnie dla W4 zrobiłam, to dla W10 tez czemu nie. Są jak WD-40, niezawodni, no chyba, że sama puszka się zatnie. Wtedy używacie na niej drugiej.

 11. Wydział Podstawowych Problemów Techniki by Apwołt

  Koszulka bazuje na faktycznym procesie naprawy, który widziałem w akademiku u jednego studenta WPPT. Fakt, zadziałało, i za cholerę nikt nie wie poza nim dlaczego.

 12. Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki by Kapucyn

  To trochę śmieszne, że dziedzina wydziału, jak i sam wydział są “małe”. Koszulka może nie będzie XXXXS, ale sama grafika już może.

 13. Wydział Matematyki by Brodacz

  Szach-mat “matematycy”. Myśleliście, że jedynka hiperboliczna to było coś rewolucyjnego? Patrzcie na to. Tej brody to ja już nigdy nie zgolę.

   

Wiemy, że te wzory nie są tak kreatywne jak te, które ktoś faktycznie zrobi na konkurs, ale można sobie pomarzyć jakby takie juwenalia wyglądały… Albo…

Jeśli chcecie grafiki w lepszej rozdziałce, albo nawet .PSD, to piszcie do nas śmiało, bo chętnie je udostępnimy (Nie tyczy się W4 i W8, zaklepane, sorry. Możecie na nie głosować w konkursach na wydziałach 😁).

Zachęcamy również do głosowania, który wzór podoba się Wam najbardziej, i chcielibyście żeby wasz wydział dumnie go nosił, a nie cokolwiek co wygra faktyczne głosowanie w tym roku.

Którą koszulkę chcielibyście najbardziej zobaczyć na żywo? (Max 3)

View Results

Loading ... Loading ...

To jest PaliTechnika. Juwe- juwenalia już tuż tuż.
Artykuł by Redakcja.

Leave a Reply