Marvel zamienia Spider-Mana na Night Monkey. W rolę wcieli się Tomek Holandia.

Podczas ostatniego spotkania Marvel Studios i Sony firmy nie doszły do porozumienia. Skutkiem tego będzie opuszczenie przez postać Spider-Mana kinowego uniwersum Marvela i powrót na wyłączność do Sony. Disney jednak znając miarę swojej chciwości już przygotowało plan awaryjny. Spider-Mana w uniwersum zastąpi wprowadzony wcześniej Night Monkey, a w rolę wcieli się mało znany polski aktor Tomek Holandia.

– To naprawdę smutne, co się wydarzyło. Spider-Man to ikona Marvela, ale nie należy rozpaczać nad przeszłością i trzeba iść dalej – mówi dziwnie zaciągając brytyjskim akcentem polski aktor. – Jest mi niezmiernie miło wrócić na plan, eee znaczy pierwszy raz postawić stopę na planie i poznać tych wszystkich aktorów, których widzę pierwszy raz na oczy.

W planach miał być co najmniej jeszcze jeden film o człowieku-pająku z możliwym czwartym. Teraz te dwa filmy będą o europejskim fenomenie, czyli właśnie Night Monkey.

– Po wydarzeniach z Far From Home nasz bohater, teraz o imieniu Parker Peters, porzuca swoją pajęczą personę i postanawia wciąż ratować świat i sąsiedztwo, ale już pod inną postacią – mówi Kevin Feige.

Z wielu różnych źródeł dowiadujemy się o przeciekach na temat kolejnych odsłon. Oryginalnie złoczyńcą w 3 filmie miał być Norman Osborne, a czwarty był adaptacją Sinister Six. Teraz trzeci film będzie debiutem nowej postaci, Nermana Osburn’a, który wystąpi później jako lider złowieszczego ugrupowania Superevil Six-people.

– Co mogę powiedzieć, jak tylko mówi się trudno – mówi Kevin Feige. – Liczyć możemy tylko na naszych fanów, którzy są zbyt leniwi żeby poczytać o co tak naprawdę poszło, ale na tyle zawzięci żeby obrażać Sony na każdym kroku.

To jest PaliTechnika. Ale deal to prawda :<.
Artykuł by Apwołt.

Leave a Reply