Miły gest użytkownika Reddita. Kultura drożdży znajduje nowy dom. [ZDJĘCIA I WIDEO]

Przepiękny obrazek miał miejsce niedawno na Redditcie. Pewien czas temu na subredditcie r/WTF użytkownik u/adun-d wrzucił post o znalezieniu kultury drożdży w starej butelce z sokiem. Dzięki miłemu gestowi kultura znalazła nowy dom w czystym słoiku.

Mr. Yeasty, bo tak kulturę nazwał Reddit, od roku rósł w starej butelce z sokiem pomarańczowym w szafce u/adun-d. Gdy podczas porządku użytkownik napotkał butelkę od razu zrobił zdjęcie i wrzucił na subreddit WTF, a chwilę potem na WhatIsThisThing. Momentalnie stwierdzono, że to kultura drożdży, nadano jej imię oraz zadedykowano subreddit r/MrYeasty. Film z wieścią o przeprowadce do nowej, wygodniejszej butelki ma już ponad 63 tys. głosów.

– Początkowo nie wiedziałem czy spodoba się mu nowe mieszkanie. – opowiada u/adun-d. – Jest bardziej szersze niż wyższe oraz wypełnione wodą, a nie 10 razy przeterminowanym sokiem. Mr. Yeasty jednak bardzo pozytywnie przyjął zmianę. Teraz zostało mi go tylko zmierzyć i zważyć. Jest to prawdopodobnie jedyny w swoim rodzaju taki okaz.

Niżej możecie zobaczyć nową maskotkę przed i po.

f1mpsyk6cx911.jpg
Mr. Yeasty w swojej rodzinnej butelce. Tam urósł i się wychował.
cfucp23cx5a11.jpg
A tutaj już w nowym mieszkaniu. Przejrzysta woda i szersze ściany to jedne z niewielu plusów.

Nagrano nawet cały film pokazujący proces przeprowadzki.

Ok here it is, breaking free the thing from the bitter orange juice bottle… And transferring it to a new BIGGER bottle! from WTF

To jest PaliTechnika. Nic nie zostało zmyślone.

Leave a Reply