Nowe nalepki na legitymację. Zbierz je wszystkie – rok dziekanki gratis.

Nową promocję wprowadza jak zwykle innowacyjny Wydział Elektroniki. Zainspirowani studentami nazywającymi hologramy “naklejkami” postanowili nie walczyć, a zaakceptować rzeczywistość i wpadli na pomysł jeszcze niewidziany na Politechnice Wrocławskiej. Za zebranie odpowiedniej ilości naklejek hologramów wydział gratis daje dodatkowy rok urlopu dziekańskiego.

– Jak w kawiarniach czy restauracjach za pieczątki i naklejki dostaje się kawę albo lunch gratis, tak i na naszym wydziale studenci za zbieranie hologramów otrzymają niemały prezent – mówi prodziekan. – Za zebranie 9 naklejek student otrzyma dodatkowy rok urlopu dziekańskiego. Bez żadnych kruczków ani haczyków.

Liczba jest nieprzypadkowa. 9 naklejek oznacza wzięcie dziekanki podczas studiów inżynierskich (7 semestrów). Odkąd wydział zaczął skreślać z listy studentów, tych zaczęło brakować. Pracownicy nazywają to ulgą dla wytrwałych.

– Jeśli wytrzymaliście 4.5 roku na tym wydziale, to zasługujecie na bonus w postaci jeszcze jednego w tym piekle – mówi jeden z profesorów.

Ze względu na zatrważającą niską liczbę studentów, w promocji udział mogą wziąć nawet ci, którzy nie zrealizowali wszystkich kursów w czasie studiów z dziekanką.

To jest PaliTechnika. Kolejne będą poprawki buy one get one free.
Artykuł by Kapucyn.

Leave a Reply