Nowy Android wprowadza w budziku opcję “ustaw 10 alarmów 5 minut po sobie”.

Google znowu staje na czele innowacji i modernizuje domyślną aplikację budzika w Androidzie. Dzięki swojemu szpiegowaniu zbieraniu anonimowych danych za pozwoleniem użytkowników, programiści amerykańskiego giganta odkryli, że większość ludzi zamiast jednego budzika ustawia wiele, po kilka minut po sobie. By ułatwić wszystkim życie, w najnowszej aktualizacji systemu pojawi się opcja “ustaw 10 alarmów 5 minut po sobie”.

– Masowa ilość budzików jest interesującą zależnością, nawet dla naukowców – mówi specjalista ds. sztucznej inteligencji w Google, dr Arty Ficial. – Osobiście ustawiam tak z 8 alarmów żeby mieć pewność, że na pewno rano wstanę. Dzięki analizie naszej sieci neuronowej zebranych danych użytkowników wykryliśmy, że jest to znacznie popularniejsza praktyka niż zakładaliśmy początkowo.

Nowa opcja ma pozwolić na utworzenie kilku alarmów jednym dotykiem palca. W opcjach użytkownik będzie mógł ustawić interwały oraz nazwy osobnych alarmów. Będzie również możliwość pozostawienia nazywania Asystentowi Google, lecz w fazie beta testów dość szybko przeszedł z nazw typu “Poranna kawa” i “30 minut do wyjścia” do “Rusz dupę” i “Już jesteś spóźniony”.

To jest PaliTechnika. Zmyśliliśmy to, ale ktoś pewnie zaraz napisze apkę.
Artykuł by Apwołt.

Leave a Reply