Odnaleziono zaginiony odcinek Klanu Na Drzewie o życiu studentów.

Wielu z was pewnie pamięta Klan Na Drzewie, animowany serial lecący na Cartoon Network o perypetiach nieletnich terrorystów pragnący obalić zbrodniczy reżim dorosłych. Teraz udało się odnaleźć zaginiony odcinek o studentach. W czasie “Operacji: S.E.S.J.A.” dowiadujemy się, jak działa ten fascynujący twór zwany studentem.

Odcinek jest przedstawieniem przyszłości, w której Numer Jeden wraca z kosmosu, bo dorósł i nie może już być częścią KND. Postanawia więc wykorzystać swoją wiedzę o termodynamice i inżynierii kwantowej i idzie na studia. Towarzyszą mu w tym starzy wspólni agenci, Numer Dwa, Trzy, Cztery oraz Pięć. Razem jednak odnajdują ogromny spisek dorosłych. Nastolatkowie nie są od razu źli. To dorośli wysyłając ich na studia piorą im mózg, by zamiast walczyć u boku KND, ci przyłączyli się do armii zła i zniszczenia wszystkiego co dziecięce.

– Odcinek ten uważany był za rzadszy niż pliot Galaktycznego Klanu Na Drzewie – mówi kolekcjoner i entuzjasta seriali animowanych. – Operacja S.E.S.J.A. miała być ważnym punktem fabularnym całej serii. To w tym odcinku dowiadujemy się, że nastolatkowie są dobrzy, i to studia, a dokładniej tytułowa S.E.S.J.A., dokonują prania mózgu.

Podobno w kolejnych odcinkach wprowadzone miały być nowe nastoletnie postacie. Twórcom zależało na tym, by móc trafić w każdą demografię, szczególnie, że widzowie serialu się tez starzeją. Niestety odcinek nie został zaakceptowany przez CN, z powodu, że CN rządzą obrzydliwi dorośli nie chcieli żeby prawda wyszła na jaw niewiadomych powodów.

To jest PaliTechnika. S.E.S.J.A. to nie prawda, a może tak?
Artykuł by M4gda.

Leave a Reply