Tagi zakazane na Offtopie. Od teraz należy używać emoji.

Tagi zawsze pomagały w wyszukiwaniu na Offtopach przydatnych postów z materiałami do przedmiotów czy terminami zaliczeń. Po ostatniej inbie shitstormie serio co tam się odpierdzieliło akcji związanej z tagami adminowafyzm postanowił złagodzić sytuację i postawić na kompromis. Tagów jako takich już nie będzie. Zamiast tego Offtopowicze zmuszeni będą do używania emoji, głównie tych ze zwierzątkami.

– Z tagami to jest tak, że albo ktoś zapomni dodać, albo będzie wypominać to innym – mówi jeden z adminofaszystów. – Takiego problemu nie będzie z kolei ze zwierzątkami. Każdy zauważy brak słodkich i uroczych twarzy.

Studenci do pomysłu podchodzą sceptycznie. Tworzą się obozy zwolenników starych tagów, oraz entuzjastów nowego systemu.

– Przy starych tagach to przynajmniej wiadomo było o co chodzi – mówi Kuba, członek [obozu]. – Tag [ak] to wiadomo, że o architekturze. Znacznie prościej jest takich postów szukać. Nie jakieś cholerne koale czy dziki.

Inne podejście mają członkowie obozu “🦑 Zwierzątek 🐠”.

– Emoji rzucają się znacznie lepiej w oczy, niż jakieś tam literki w nawiasach – mówi Justyna. – Będzie wiadomo, że koala z pietruszką to Analiza. Jeszcze jak będą pasować do nieuchronnej walki psy kontra koty!

Nowe “tagi” wejść w życie mają od poniedziałku. Kto się do nich nie zastosuje nie dostanie bana. Zostanie za karę przeniesiony na Offtop 2016.

To jest PaliTechnika. [artykuł] [inba] #offtop69
Artykuł by Apwołt.

Leave a Reply