Odpowiedź PWr na automat z kebabem na PW. W budynku D-1 stanie cała budka.

Jak zwykle w lato na kampusie PWr zachodzą liczne zmiany. Jedną z nich będzie postawienie całej budki z kebabem w hallu budynku D-1. Najprawdopodobniej jest to odpowiedź na automat z kebabem Politechniki Warszawskiej. Postanowiliśmy dopytać się pomysłodawców o szczegóły.

– Pozazdrościliśmy PW automatu z kebabem, więc wpadliśmy na pomysł, że postawimy u nas całą budkę. – mówi Amir Ashad, student z wymiany międzynarodowej. – Automat może i jest opatentowany, ale takiej chamskiej, blaszanej budy nikt by się nie odważył.

TechnoKebs, bo tak zostanie ochrzczona budka, stanie w hallu budynku D-1 w miejscu aktualnego automatu z jedzeniem. Jak nas zapewniają twórcy, mięso i warzywa będą świeże, a ceny mają być przyjazne studentom. Dostępne będą falafele, rollo, w bułce oraz w boxie.

– Planujemy wołowinkę, kurczaczka, falafele oraz, jak się uda znaleźć dostawcę, baraninkę. – zapowiada Adam, projektant budki. – Cenowo nie będzie ruiny. Falafel na cienkim będzie za ok. 12 zł a ostra wołowina na grubym za 14. Dodatkowo bukiet surówek, czyli kapusta, to dodatkowe 2 zł.

To jest PaliTechnika. Niebo w gębie, piekło w dupie.

Leave a Reply