Nie uwierzycie co oznacza litera “W” przed numerem wydziału.

Tajemnicza litera “W” przed numerem wydziału. Nikt nie wie co dokładnie oznacza. Od tysiącleci zagadka ta nie dawała spać filozofom (znany manifest Arystotelesa) oraz naukowcom (motywacyjne gówno cytaty Alberta Einsteina). Po wielotygodniowym śledztwie, badaniach oraz dowodzeniu teorii dowiedliśmy, że litera “W” oznacza…

Wydział

Początkowo nie mogliśmy w to uwierzyć, ale to prawda. Skrót “W8” oznacza “wydział ósmy”. Nie miało to zbyt sensu jak do tego dotarliśmy, ale jakoś tak po pewnym czasie się przyzwyczailiśmy. Zapytaliśmy losowych ludzi co sądzą o rewelacji.

To wy o tym nie wiedzieliście? Niemożliwe. To kompletnie zmienia mój światopogląd. – mówi Krystian, student 3 roku Telekomunikacji.

Boże. Znowu wy? Zostawcie mnie w spokoju. Jest to bardzo interesujące badanie. Jak sądzę, od wielu lat pracowali nad tym historycy i doktorzy języka polskiego. – wypowiedział się nasz fan, Hubert.

Za to rewelacyjne odkrycie redakcja PaliTechniki prawdopodobnie zostanie nominowana do jakiegoś Nobla czy innego złotego naukowca.

To jest PaliTechnika. Ten artykuł mógł być pisany pod wpływem.

Leave a Reply