PaliTechnika wchodzi w okres wakacyjny. Znaczy, skończyliśmy sesję.

Sesja sesja i po sesji, a przynajmniej dla nas. Egzaminy zdane już za nami, to możemy się wziąć do roboty. Wchodzimy w okres wakacyjny, czyli tak jak w zeszłym roku, zajdzie kilka zmian.

Posty

  • Tematyka mieszana. Można domyśleć się, ile podczas wakacji się dzieje na uczelni, więc zobaczycie sporo postów na tematy… mieszane? Wciąż będą w swoich kategoriach, więc możecie sobie filtrować, tylko nie zdziwcie się, jak na stronie na Fb wyskoczy artykuł o Kawiach Domowych.
  • Nowy cykl “Uroki Szczecina”. Jeden z naszych redaktorów będzie przesiadywał w Szczecinie, to i zda nam relacje co się dzieje w tym odległym od wszystkiego poza Berlinem mieście.

Logo

  • Spodziewajcie się wakacyjnego loga! Jeszcze nad nim pracujemy, ale definitywnie się pojawi. Jeśli macie jakieś pomysły (jak co niektórzy do naszej juwenaliowej grafiki) to piszcie.

Projekty?

  • Pracujemy od jakiegoś czasu nad pewnym projektem zakładającym ruchome obrazy. Próbowaliśmy kiedyś tego ze “Spotkaniem Rektora z rodzicami“, ale teraz bierzemy się za to “profesjonalnie”, cokolwiek by to miało znaczyć.

I to by było na tyle. Szybki update co się teraz dzieje w redakcji. Życzymy wszystkim udanych wakacji, a tym co jeszcze piszą egzaminy i delektują się sesją – samych zaliczeń.

To jest PaliTechnika. Redakcja – out, znaczy do auta i nad morze.
Artykuł by Swetru.

Leave a Reply