Redakcja zrobiła wzory dla jaj, a one coś naprawdę wygrały.

Trzęsą się nam ręce od czasu jak o godzinie 0:16 dostaliśmy maila, że nasz alternatywny wzór wygrał większością głosów konkurs na koszulkę juwenaliową W4.

Kiedy pisaliśmy artykuł nie przyszło nam do głowy, że takie “NIE W4RTO” zdobędzie aż taką popularność. Mając zerowe szanse w konkursie zostało okrzyknięte zwycięzcą na tydzień przed deadlinem. Zaczęliście pytać o wzory i czy sami nie zaczniemy sprzedawać. Narazie możemy powiedzieć, że nad tym pracujemy, i oficjalnie wrzucimy coś jak będziemy mieli ustalone konkrety. Nie chcemy zrobić hype’u i potem dostarczyć rozczarowanie.

Ale oficjalny konkurs też wygraliśmy. “Zapraszam na Juenalia” może jest jak Luigi do swojego popularniejszego Mario, ale przynajmniej ten Luigi nie obraża wydziału. Składa za to hołd. Wykładowcy, który miał swoje żelazne zasady, ale i niepowtarzalny styl. Wordart, liczne efekty i nadużywanie czcionki Impact. Kilkoro z nas w redakcji miało zaszczyt osobiście poznać osobistość, o której napisaliśmy nawet jeden z naszych pierwszych artykułów.

Jeszcze raz dziękujemy wam wszystkim, nie tylko za oddane głosy, ale za to, że z nami jesteście. Udało nam się zmienić prosty żart, w coś co będzie nosił cały wydział (a dochodzą nas głosy, że nawet i ludzie spoza niego!).

To jest PaliTechnika. Ale wszystko to prawda.

Artykuł by Wy.

Leave a Reply