Do blokad na kursy W4 wprowadza blokady na koła przed Technopolis.

Kiedyś zajęcie straży miejskiej, od dzisiaj bawić będą się pracownicy Wydziału Elektroniki. Jako uzupełnienie do blokad do kursów władze wprowadzają blokady… na koła. Przed Technopolis.

– Już blokujemy dostęp do niektórych kursów, to czemu by nie pójść za ciosem i zablokować źle zaparkowane auta – mówi prodziekan. – Nie może być tak, że nieprzygotowani studenci jednocześnie podchodzą do kursów, które potem oblewają, oraz zastawiają całą ulicę.

Słyszymy, że w przypadku gdy student ma jednocześnie zablokowane auto oraz dostęp do realizowania kursu, zapłaci mnijeszy mandat.

– Rozumiemy, że niektórzy przez stres związany z “byciem w plecy” z jakimś kursem może powodować nierozsądne zachowania na drodze, dlatego mandaty będą niższe, o jako takie “odstresowe” – kontynuuje prodzeikan. – Opłaty oczywiście będzie trzeba uiścić w systemie Edukacja.CL.

Nie zobaczymy więc już miłych panów w oczojebych kurteczkach, a jeszcze bardziej uśmiechniętych profesorów zakładających blokady w wolnym czasie studentom, których nie lubią.

To jest PaliTehcnika. Spokojnie, to jeszcze fake.
Artykuł by Pan Procesor.

Leave a Reply