Rodzina znowu narzeka, że nikogo nie przyprowadzacie na święta? Bajer ma rozwiązanie!

Od lat rodzina nie daje wam spokoju, że znowu nie przyprowadziliście dziewczyny/chłopaka do świątecznego stołu? Nie martwcie się. Klub Studencki Bajer znalazł idealne rozwiązanie, czyli 50 Twarzy Bajeru – najbardziej zmysłową imprezę (nadchodzącego) roku!

Co prawda impreza odbywa się po świętach, bo 10.01.2020, ale będziecie mieli od razu drugą połówkę na Wielkanoc, i najprawdopodobniej następne Boże Narodzenie.

Pewnie myślicie: “Impreza, taka, że trzeba tańczyć?”. Tak, i nie, ale jak zapewniają organizatorzy, jest lepsza, łatwiejsza w obsłudze i mniej niezręczna niż Tinder, Grindr i Gadu-Gadu razem wzięte.

Niczym zakładając hełm VR, przechodząc przez drzwi Strefy Kultury Studenckiej poczujecie się jak przeniesieni do filmowego świata miłości, czułości i sado-maso. Organizatorzy zalecają elegancki ubiór i przygotowaną maskę, aczkolwiek torba na głowę się nie liczy, szczególnie używana.

Jakie inne atrakcje przewiduje dla imprezowiczów Klub Studencki Bajer?

  • Fotościanka – specjalne miejsce do robienia zdjęć. Oczywiście, jeśli nie będzie podpierana przez wszystkich.
  • Speed dating – wsiadacie w dwójkę do Ubera na Leśnicę. Jeśli przeżyjecie podróż, randkę można uznać za udaną.
  • Wstążki – chyba największa konkurencja dla Tindera. Jeśli jesteście singlami, to możecie założyć specjalną wstążkę żeby inni mogli was łatwiej odnaleźć. Jakby po twarzy nie wystarczyło.
  • “Mała Niespodzianka” – podobno planowane jest coś, co nazywa się “Igrzyskami Miłości”. Znaczy, my wiemy, co to jest. Ale nie powiemy. Bo tacy śmieszni jesteśmy.
  • Wielkie Bajero- a chwila, to nie ta impreza.

Dodatkowo o to, by nie móc w spokoju porozmawiać z potencjalną drugą połówką zadbają najlepsi DJe z Klubu Studenckiego Bajer.

Ile wynosi cena prawdziwej miłości i takiej zabawy? Nic! Pamiętajcie tylko, że wszystko startuje o 20:00 w SKSie, i swoją prawdziwą miłość musicie znaleźć do 4:00. Inaczej zmuszeni będziecie do noszenia wstążeczki singlowego wstydu do końca życia, albo znalezienia tej drugiej połówki.

Wydarzenie znajdziecie tutaj
Nie zapomnijcie powiadomić o nim swoich singlowych (a nawet tych w związku) znajomych!

To jest PaliTechnika. Chcecie zobaczyć nasz pokój gier?
Artykuł by Kapucyn.

Leave a Reply