Sanitarny skandal na PWr? Prowadzący używają przeterminowanych kartkówek jako nowe.

Recykling na miarę XXI wieku czy lenistwo i zaniechanie norm? Rozmyślamy nad tym pytaniem po szokujących rewelacjach. Podobno profesorzy PWr używają zeszłorocznych kartkówek i podają je jako świeże swoim studentom.

– Jest to przeciw wszelkim zasadom sanitarnym oraz moralnym – mówi dr Kinga Recykl, specjalistka ds. utylizacji niepotrzebnych materiałów. – Kartkówki powinny być jednorazowe oraz składowane prawidłowo z zasadami sanitarnymi.

Informacje dostaliśmy od anonimowego studenta, któremu coś nie pasowało w ostatniej kartkówce.

– Jestem na dziekance i aktualnie poprawiam jeden przedmiot – mówi student. – Ostatnio pisaliśmy kartkówkę i coś miw  niej bardzo nie pasowało. To była dokłądnie ta sama kartkówca co rok temu. Te same pytania, ten sam papier i ta sama pama po pomidorówce w rogu.

Trudno swierdzić, czy to bardzo kreatywny sposób recyklingu starych zadań, czy lenistwo prowadzacych, czy może profesor jest bardzo prostudencki, i chce żeby jak najwięcej osób zdało. Pewne jest jedno, coś takiego jest niesanitarne i nie spełnia standardów bhp. Niektórzy porównują czyn taki z ostatnim skandalem w Chuck E. Cheese Pizza w USA.

To jest PaliTechnika. Ale nie wiemy w jakim stopniu jest to zmyślone.
Artykuł by Black Americano.

Leave a Reply