[WIDEO] Krowie powstanie zaczęło się we Wrocławiu. Zbuntowana krowa postanowiła wyrwać się ze szponów oprawców.

UPDATE: Weterynaria oferuje zaliczenie kolejnej sesji za złapanie buntowniczej krowy. Nawet studentom nie studiującym u nich.

Z ostatniej chwili! Wybuchło krowie powstanie i to właśnie we Wrocławiu. Zbuntowana krowa z weterynarii postanowiła się wyrwać z ludzkich kajdan i wziąć swój los w swoje… kopyta? Kończyny?

– To co się tu dzieje to kompletny chaos – pisze świadek wydarzenia na Twitterze. – Krowa brutalnie uciekła i zaczęła powstanie. Rzeczy latają na lewo i prawo, ludzie uciekają w popłochu i z jakiegoś powodu zamiast armatek wodnych są armatki z… mlekiem!?

Mamy nagranie z ostaniej chwili. Osobom wrażliwym odradzamy oglądanie ze względu na brutalne sceny przemocy.

Dostaliśmy informację, że służby porządkowe już są w drodze i wyposażone w najlepsze środki perswazji – plakaty z hamburgerami oraz schematem części z mięsnego.

– Jesteśmy przygotowani na najgorsze – mówi gen. Henryk Udziec. – Jeśli nie wyjdzie pokojowo, to zostanie po nich tylko tatar.

Aktualnie radzimy wszystkim omijać okolice placu Grunwaldzkiego dla bezpieczeństwa. Wrazie gdy podejdzie do was jakaś krowa, powiedzcie, że jesteście weganami.

To jest PaliTechnika. Ale krowa na serio uciekła.
Artykuł by Kapucyn.

Leave a Reply