Student wyruszył do Metaversum i pokonał ucieleśnienie deficytu ECTS.

Metaverse – miejsce, w którym istnieją fizyczne projekcje abstrakcyjnych uczuć, przekonań i pragnień ludzkich serc. Do niego przypadkowo wszedł Tomek, student Informatyki na PWr. Opowiada nam swoje przeżycia i to, jak pokonał raz na zawsze deficyt ECTS.

– Wychodziłem z toalety w C-13 kiedy nagle wszystko dookoła mnie tak jakby się rozmazało i wróciło – mówi student. – Po wyjściu wszystko było pokolorowane jakby na czerwono. W kieszeni znalazłem nóż, w lewej ręce pistolet, a na twarzy dziwną maskę. Zrozumiałem co muszę zrobić, gdy na niebie pojawił się ogromny stwór, a w tle zaczęła lecieć muzyka z Persony 5.

Tomek korzystając z mocy persony oraz dostępnego arsenału przystąpił do walki z potworem.

– Gdy wyszedłem na zewnątrz pojawiło mi się za plecami menu wyboru akcji – kontynuuje. – Walka nie była łatwa, szczególnie bez kontrolera do wybierania ataków, ale jakimś cudem dałem radę. Zostało mi 14 HP i praktycznie 0 SP, ale było warto.

Po pokonaniu bestii i powrocie do realnego świata okazało się, że wszystkim studentom w magiczny sposób zniknął nagle deficyt. Nikt do tego czasu nie wiedział, kto jest tym bohaterem. Zapytaliśmy Tomka o jego personę, ale odmówił odpowiedzi mówiąc, że to na pewno nie 6 metrowy leniwiec.

To jest PaliTechnika. Tylko, że to nieprawda :/
Artykuł by Kapucyn.

Leave a Reply