TVS Styk nie potwierdza, nie zaprzecza, i myli linki.

W związku z naszym poprzednim artykułem o Akademiku Wrocław, zarząd TVS Styk wydał jasne oświadczenie. Definitywnie nie powstaje żaden tego typu program. Nie ma mowy o realizacji takiego projektu.

– No to są rzeczy, których absolutnie nie podsłuchałem z ich rozmów na Zoomie – mówi nasz anonimowy informator Gienek Kowalski. – Definitywnie nic nie mówili, że to na wniosek zarządu SNK MOS, bo tamci wcale nie potrzebują kogoś do włączania świateł na juwenalia, co również się nie odbędą.

W oświadczeniu czytamy, że nie ma co liczyć na jakikolwiek Projekt P.I.W.O., ani na oprawę muzyczną znanego i lubianego Bajeru. Wnioskujemy również, że na integrację, której nie będzie, nie powinni zostać również zaproszeni profesorowie niewystępujący w programie.

Wydaje się nam, że dowiedzieliśmy się jeszcze mniej, niż od naszego anonimowego informatora Gienka. Nie ma co liczyć na żaden akademik, a już szczególnie Wrocław.

Per prośba umieszczamy udostępnione oświadczenie na witrynie… palitechnika.wordpress.com??? Jeśli zarząd TVS Styk o to prosi, to… nie będziemy oczywiście robić z tego problemu. Oświadczenie zamieszczone zostało pod tym linkiem.

To jest PaliTechnika. Kłamstwo. Instrukcje do rzutników nie istnieją. To tylko legendy.
Artykuł by Rosalina. Oświadczenie by TVS Styk.

Leave a Reply